O nas

Nasz zespół

Joanna Kopczyńska

 Weterynaria to dla mnie wyzwanie. Od zawsze chciałam być lekarzem i pomagać. Szczęściem moim jest pomaganie tym najbardziej bezinteresownym i oddanym - zwierzętom. Stale się szkole i doskonale, dlatego ukończyłam dodatkowe studia podyplomowe z zakresu chorób psów i kotów. Moją pasją jest obrazowanie i ultrasonografia. Chcę widzieć tam gdzie nie widać. Dodatkowo interesuje mnie szeroko pojęta interna i endokrynologia. W wolnym czasie spędzam czas z córeczką i liczną gromadką naszych zwierzaków.

Jacek Kopczyński

Weterynaria jest moją wielka pasją. Od dziecka wiedziałem że będę leczyć zwierzęta. Moje drogi przeplatała medycyna poświęcona leczeniu koni i chirurgia.Na co dzień spędzam czas głównie na sali chirurgicznej wykonując zabiegi w obrębie jamy brzusznej, onkologiczne, profilaktyczne a także skomplikowane zabiegi ortopedyczne .W tym kierunku nieustannie się rozwijam i kształcę. W wolnym czasie jeżdżę konno, żegluję i tym, wszystkim zarażam moją małą córeczkę.

Wioletta Kasprowicz

Weterynaria jest dla mnie elementem życia. Codziennie potrafi zaskoczyć i stawia wyzwania, skłaniając do nieustannego doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania wiedzy - i to staram się realizować. Z Przychodnią jestem związana od dłuższego czasu, początkowo jako studentka, obecnie już jako lekarz, nieustannie dbając o naszych pacjentów. Interesuję się okulistyką i anestezjologią. Po pracy biegam sama i z psem - wyżlicą niemiecką, pasjonuję się sportem, muzyką i nie stronię od gotowania i dobrego jedzenia. 

Maria Janowska

Weterynaria jest dla mnie przygodą. Kocham zwierzęta i chyba one też mnie troszkę lubią. Chętnie pomagam przy zabiegach, przytrzymam kociaka czy psiaka do czynności weterynaryjnych. Doradzę w kwestii żywienia, profilaktyki i zakupu w sklepie zoologicznym. Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i matką oraz opiekunką yorka imieniem Kuba i dwóch kotek: Tośki i Celiny.

Przychodnia